Hakkımızda

RA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., enfeksiyon hastalıklarının ve immün yetmezliklerin, yaşadığımız yüzyılda, insanlar için en büyük sağlık tehditlerinden biri olduğunun farkındalığıyla, vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, Sağlık Bakanlığı' nın izni ve yürürlükteki yasaların kontrolü altında, insan plazması kaynaklı medikal ürünlerin ithalatını ve satışını yapmak üzere 1994 yılında kurulmuştur.

RA İLAÇ, plazma türevi medikal ürünlerin dağıtımına odaklı bir biyolojik ürün şirketidir. Aktif olarak Türkiye' de çalışan, CANGENE firmasının Türkiye' deki tek distribütörüdür. Türkiye' deki bütün şehirleri kapsayacak şekilde üniversitelere, devlet hastanelerine, depolara ve diğer kamuya veya özel sektöre ait sağlık organizasyonlarına hizmet verebilecek, kendi dağıtım ve satış organizasyonuna sahiptir.

RA İLAÇ, hemodiyaliz (HD) ve ITP marketlerinde satışa başladığı 1995 yılından beri, Cangene firmasının WinRho SDF ürünü ile birlikte, marketteki en pahalı ürün olmasına rağmen, agresif rakiplere karşı, son derece fiyat odaklı olan bu pazarın lideri konumundadır.